Подорож у світ професій

30624508_1692376870848598_4909592455958968825_n

Дитяче місто професій! Сьогодні учні 3-Ж класу стали дорослими і самостійними: влаштувалися на роботу, заробляли гроші та витрачали їх на розваги, сувеніри чи накопичували на банківському рахунку.  Як дорослим, дітям  довелося самостійно вирішувати, ким бути, яку професію обрати. Учні спробували все: і службу в поліції, і лікарську практику, і роботу на телебаченні та радіо, касирами в супермаркеті, і багато іншого.
Отримали максимально повне уявлення про існуючі професії,  зрозуміли цінність праці та навчилися відповідально ставитись до грошей. І найголовніше отримали масу позитивних емоцій.

Подорож у світ професій