Поетична біографія Ліни Костенко

IMG-3186f6c11af8706619c3c52c07614d47-V

У Всесвітній день поезії (в рамках декади української мови та літератури) учні 7-Б,В,Е  та 6-Б класів разом із учителем української мови та літератури Ляхімець Надією Миколаївною та вчителем історії Чумак Іриною Василівною читали поетичну біографію найвидатнішої української письменниці сучасності – Ліни Костенко.

19 березня поетеса відзначила свій день народження.

Ніжно полинув дитячий віршик у виконанні учениці 2-Г класу Катрусі Демченкової, змусив замислитися твір «Мій перший вірш написаний в окопі…», неочікувано прозвучала у виконанні гурту «Береги» пісня легендарної Марусі Чурай «Засвіт встали козаченьки»,пісня ж «Осінній день», у виконанні   О.Богомолець, торкнулася найпотаємнішого.

Щиро декламували вірші учениці 7-Б класу: Корольова Д, Леонова А, Толстих К, Шершкіна К.

Тривале мовчання, неймовірна поезія, активна громадянська позиція, експедиції в Чорнобильську зону, підписані власноруч збірки для добровольців…

Ми пишаємося, що є сучасниками нескореної і сильної духом Людини, яка стала втіленням цілої епохи!

Поетична біографія Ліни Костенко