Поетичний конкурс “Зерна доброти”: нагородження

«Зерна доброти» – назва обласного поетичного конкурсу, що проходив уже вшосте. 25 березня в місті Києві відбувалося урочисте нагородження учнів-переможців, серед них і двоє учнів нашої школи  – Подосіннікова Вероніка, учениця 10-А класу та Бондаренко Катерина, учениця 6-А класу, які зайняли почесні ІІІ місця ( різні вікові групи) у поетичному конкурсі.

Перед нагородженням учням було представлено виставку сучасного українського художника Франчука В.О., творчість якого присвячена Тарасу Шевченку. Його картини неймовірно вразили особливим стилем та глибиною змісту.

Нагородження було проведено урочисто за участі діячів Спілки письменників України та багатьох відомих  письменників та мовознавців, серед яких Василашко В.Ф. та Ющук І.П. Учні з різних куточків Київщини отримали дипломи та книги, читали свої поетичні твори, якими вони вразили членів журі та присутніх. Рудницька Олена Анатоліївна, учитель української мови та літератури, керівник гуртка «Рідне слово» нагороджена дипломом за підготовку переможців.

День подарував незабутнє враження та натхнення.

Зерна доброти