Поїздка до Театру юного глядача

Нещодавно учні 3-А та 3-Д класу відвідали Театр юного глядача та переглянули музичну виставу «Добрий Хортон».

У тропічних джунглях серед мавп, папуг, бегемотів та лемурів живе красива та невгамовна пташка Мейзі. Дуже скоро неймовірна подія має статися в її житті – вона стане матір’ю. Та висиджувати непосидючій пташці яйце не дуже весело і їй кортить полетіти на свято та похизуватися там своїм новим вбранням. Але ж на кого залишити яйце з ще ненародженим пташенятком? Після нетривалих пошуків Мейзі вмовляє слона Хортона посидіти в гнізді з її майбутньою дитинкою. Хто в цій ситуації буде найріднішим для цього маленького створіння і хто, врешті решт, вилупиться з пташиного яйця? Вистава розповідає про непереможну силу добра, любові та відданості.

Діти отримали неперевершені враження. Вистава учням дуже сподобалася. Гра акторів театру була дивовижною, вона вразила своєю емоційністю. Музика, декораціїї та костюми також справили на дітей незабутні враження.

Поїздка до Театру юного глядача