Поїздка учнів 10-А класу в замок-музей Радомисль

DSC_0915

Нещодавно учні 10-А класу зі своїм класним керівником Наталією Олександрівною Ситніковою відвідали замок-музей Радомисль у місті Радомишль.

Величний  замок  стоїть на острівці у вигляді серця, він заворожує та надихає на спогади про минуле. Екскурсія була дуже цікавою та змістовною. З неї ми дізнались, що Радомисль – це єдиний у світі музей домашньої ікони, де зберігається більше 5000 екземплярів. Шедеври християнського мистецтва були зібрані зі всіх куточків України.

В одній з найдавніших друкарень ми довідались, як монахи виготовляли папір для Києво-Печерської Лаври, також на нас чекав майстер-клас з його виготовлення. Парк навколо вразив нас своєю неповторною атмосферою краси, тиші та єднання з природою. Після відвідування замку в нас залишились тільки позитивні емоції.

Замок-музей Радомисль