Поїздка учнів 11-Б класу до Університету фіскальної служби України

31 жовтня 2019 року учні 11-Б класу відвідали Університет державної фіскальної служби України. День гостинності зібрав у стінах навчального закладу представників з 13-ти шкіл, ліцеїв та гімназій Київського регіону, серед яких близько 120 учнів 9, 10 та 11 класів, а також  20 педагогічних працівників. У рамках заходу гостям представили відеоролик про Університет, провели екскурсію територією та корпусами, ознайомили з особливостями навчального закладу та атмосферою студентського життя.

Також, з метою поглиблення знань фінансової грамотності, для старшокласників провели фінансовий турнір, де кожен учасник зміг дізнатися про фінансову діяльність суб’єктів господарювання та умови наповнення державного бюджету України.

Учні цікаво та з користю провели час!

191031-6583- 191031-6576-