Поїздка в Кам`янець-Подільський

На вихідних учні 9-А класу відвідали славне місто – Кам`янець-Подільський. Першою зупинкою нашої екскурсії було місто Хотин. Це місто-фортеця, яке розташувалося на узбережжі річки Дністер.

Фортеця вразила нас своїми неприступними мурами та надзвичайними краєвидами. Побувавши там, ми ніби поринули в Середньовіччя. Захоплюючі розповіді екскурсовода про історичні факти міста Хотин зацікавили нас найбільше.

Потім ми мали вільний час, щоб розглянути краєвиди, купити сувеніри, зробити фотографії на пам`ять.

Далі наша дорога пролягла до Кам`янця-Подільського. Там ми прогулялися вуличками Старого міста, відвідали католицьку церкву та знамениту фортецю, яка відноситься до Семи Чудес України.

Сповнені емоцій та вражень, ми повернулися додому.

Гутніченко Вікторія, учениця 9-А класу

Кам'янець-Подільський