Практичне відпрацювання навчальної евакуації школярів

З метою запобігання паніки та забезпечення безпеки всіх присутніх в навчальному закладі під час виникнення екстремальної ситуації, 27 квітня була проведена навчальна евакуація з приміщення  школи. Адміністрацією закладу вироблено алгоритм дій при виникненні  надзвичайних ситуацій та проведено інструктаж.

Почувши сигнал тривоги, учні, взявши рюкзаки,  у супроводі вчителів, які  взяли з собою класні журнали, організовано попрямували до виходів. Відповідальні за ЦЗ координували роботу по евакуації,  не допускаючи скупчення та паніки дітей на виході зі школи. Місцем збору учнів початкових класів був внутрішній квадрат школи, а 5-11-х класів – Київська площа.

Евакуація  проведена вдало, адже учні та працівники школи в достатньо короткий проміжок часу (5 хвилин) організовано, без паніки та скупчень залишили приміщення школи.

Практичне відпрацювання навчальної евакуації школярів