Практичні навчання школярів невідкладної медичної допомоги та розбирання і складання військової зброї

IMG-2c577522ee804fdfcb6a002125ca3a65-V

03 жовтня 2018 року на базі Бучанської СЗОШ №5 з нагоди Дня бійця територіальної оборони пройшли показові навчання з надання невідкладної медичної допомоги та розбирання і складання військової зброї.

Навчання з тактичної медицини проводили учасники АТО та представники військової частини А 2923 Шутович В.С. і Дика Т.В. Старшокласники ознайомилися з найбільш типовими видами травм та поранень на полі бою, правилами надання першої допомоги по припиненню критичних кровотеч (накладання джгута), відновленню дихання. Навчання з надання першої допомоги потерпілим викликали жвавий інтерес і відгук в учнів.

Ветерани Афганістану Щербак О.І., Конів В.С., Скрипка В.П., Райчук М.В., Марчук М.В. провели показові навчання з розбирання та складання військової зброї.

День бійця територіальної оборони