Правничий квест «Я знаю свої права та обов`язки»

0-02-0a-03bd38f71e7547ecf663169fb26082f72cac83870cd77e248d2fc6341a6280ab_31398aef

З метою активізації діяльності та розвитку шкільних органів самоврядування дітей і молоді, розвитку їхніх досягнень у галузі правового виховання 10.12.2019 року в нашому НВК відбувся правничий квест «Я знаю свої права та обов`язки». У квесті взяли участь учні 9-10 класів. На початку змагання учасники презентували свої команди, шляхом представлення назви та девізу, а далі рухалися по маршрутному листку, виконуючи завдання та набираючи відповідну кількість балів. Перемогу здобула команда « Борці за справедливість» ( учні 10-В класу).

Школярі усвідомили, що однією з головних функцій громадянського суспільства є забезпечення прав і свобод громадян. Дотримання прав людини дозволяє підвищити цінність окремої особистості і захистити її права і свободи. Але свобода не може бути справжньою, якщо людина не буде знати, що є її обов’язком.
Бажаємо нашим старшокласникам впевненості у власних силах та прагнення до нових знань!!!

«Я знаю свої права та обов`язки»