Правничий квест «Знавці права»

Знагоди Міжнародного Дня прав людини, який щороку святкується 10 грудня, відбувся правничий квест «Знавці права».
У квесті взяли участь  команди «Феміда» (9-А), «Поліцаї» (9-Б), «Адвокати» (9-В), «Юні юристи» (9-Г), «Гвардія права» (10-А), «Помічники Феміди» (10-Б).

На початку змагання учасники презентували свої команди шляхом представлення  назви і девіза, а далі рухалися по маршрутному листку, виконуючи різні завдання і набираючи відповідну кількість балів.

Юні правознавці проявили себе якнайкраще, включивши ерудицію, логічне мислення і талант.

Перемогу здобула команда10-Б класу «Помічники Феміди», друге місце посіла команда «Феміда» – 9-А клас, третє місце– команда учнів 9-Б класу «Поліцаї».

Завдяки цікавим конкурсам та завданням діти не тільки цікаво провели свій час, а й закріпили знання з основ права, познайомилися з новими термінами, відчули себе в ролі юристів та адвокатів.

«Знавці права»