Про ліс у лісі

У вівторок 17 квітня юними лісниками на чолі з керівником шкільного лісництва «Зелена хвиля» М.А. Демченковою для учнів 2-Г класу був проведений урок природознавства «Про ліс у лісі». Метою даного заходу було донести дітям, що людина і природа невіддільні одне від одного, тому для збереження та покращення природи, її важливо знати, розуміти та охороняти.

Під час уроку постійно застосовувався природний матеріал: гілочки дерев, шишки, жолуді, сухе листя. Учні знайомились з природою в ігровій формі із застосуванням органів чуття (зір, слух, нюх, дотик).

По завершенню уроку другокласники повторили правила поведінки в лісі, граючи в гру «Лісова брама». Закінчився урок обміном позитивних вражень, а за активність учасники отримали невеличкі солодкі гостинці.

Про ліс у лісі