Профорієнтація старших школярів

22.04.2016 учні 9-г класу разом зі своїм класним керівником, Спалило Оленою Сергіївною, ходили до Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів №3 на профорієнтаційний захід “Ярмарок професій” – це був захід, спрямований на ознайомлення учнів з їхніми здібностями й можливостями для того, щоб запропонувати їм обрати професії, до яких в учнів найбільші здібності.

Зустріч була дуже цікавою та пізнавальною. По-перше, ми дізналися багато нової інформації про різні коледжі, університети та інші навчальні заклади. По-друге, ми познайомилися з новими людьми, з доцентом кафедри іноземної філології Кульчицьким Віктором Івановичем, з викладачами та студентами, які викладають і навчаються в цих закладах.

Ця зустріч та інформація, озвучена на ній, були дуже захоплюючими та пізнавальними для нас, оскільки мине зовсім небагато часу, і повстане гостре та зовсім непросте питання вибору майбутньої професії. Вибір професії – надзвичайно важкий і відповідальний крок у житті кожної людини: відповідальний не лише перед собою, а й перед іншими людьми. Можливо саме це знайомство комусь допомогло зробити одне із найважливіших рішень у його житті.

Анна Вакуленко 9-Г

5KOKFxQcO4g CWyrQwCu-AA hpUf7piuGVI diV7FIAxzvo