Програма “Healthy_Schools: заради здорових і радісних школярів”

Ми з радістю повідомляємо, що стали учасниками програми  “Healthy_Schools: заради здорових і радісних школярів”, що допоможе нашим дітям краще пізнати себе, подбати про своє здоров’я, стати активнішими та веселішими!

Детальніше про програму: складається з трьох розділів – “Фізична культура”, “Ментальне здоров’я”, “Здорове харчування”. Щотижня відбувається новий челендж, що складається із активностей, які пропонують організатори, та наших власних заходів.
Челендж 1 – Фанова руханка
Завдання для школи:
1. Провести початкове опитування учнів

2. Розробити свій комплекс ідеальної ранкової руханки на 10 хв (9-11 класи та всі бажаючі)
3. Запропонувати учням скласти свій плейлист із 3х-4х пісень, під який йому/їй подобається виконувати ці вправи (9-11 класи та всі бажаючі)
4. Провести онлайн-дискусію “Чи потрібні руханки: що говорять науковці” (8 класи, середа, 16.00, посилання на конференцію в класних керівників)
5. Провести масову руханку (разом, учні 2х класів, середа,  8.45)

🔥 Індивідуальна можливість для учнів/учениць та вчителів/ьок:
приєднуйтесь до танцювального флешмобу “ранкова руханка” та отримайте можливість позмагатися за індивідуальний приз! Для цього потрібно зробити відео довжиною до 1 хв зі своїм танцем під бадьору музику!