Проінформовані – значить озброєні!

Відповідно до плану роботи школи та з метою підвищення рівня інформаційно-просвітницької, роз’яснювальної роботи серед батьків 16.02.2017 року в школі були проведені батьківські збори. Головним завданням директора Алли Миколаївни було інформування щодо поширення у соціальних мережах груп, які спонукають дітей до самогубства та відстеження в усіх гаджетах дій їхніх дітей.

Соціальний педагог Замана Ольга Василівна повідомила про систематичну роботу соціально-психологічної служби щодо попередження суїцидальних проявів серед дітей та підлітків.

Вчитель інформатики Кожем’яко Євгеній Петрович нагадав про культуру поведінки в Інтернеті та надав конкретні поради щодо батьківського контролю.

Під час свого виступу практичний психолог Овчиннікова Зоя Олександрівна розповіла, що потрібно робити, щоб не допустити потрапляння дітей у такі групи. Та запевнила присутніх що, коли ми – дорослі – будемо зберігати спокій, будемо любити своїх дітей, приймати їх, ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!

DSCN1970DSCN1969 DSCN1979