Променевий пейзаж. Весна 1986-го

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять тих, хто рятував нас від страшної трагедії століття – аварії на Чорнобильській АЕС. 28 квітня 2015 року учням 8-11 класів ЗОШ № 4 на уроці-пам’яті до 29-х роковин трагедії був представлений фото та відео-матеріал про аварію 1986 року. Лунали розповіді про мужність ліквідаторів-пожежників, про важкі хвилини та години гасіння пожежі та ліквідацію її наслідків.

З уст учнів 11-Б класу проникливо лунали тривожні слова про трагічні події ХХ ст. в Україні. Учитель історії Галина Миколаївна Ситник звернувшись до школярів, побажала всім присутнім, щоб ніколи більше не повторилось щось подібне в нашому житті.

Чорнобиль

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять тих, хто рятував нас від страшної трагедії століття – аварії на Чорнобильській АЕС. 28 квітня 2015 року учням 8-11 класів ЗОШ № 4 на уроці-пам’яті до 29-х роковин трагедії був представлений фото та відео-матеріал про аварію 1986 року. Лунали розповіді про мужність ліквідаторів-пожежників, про важкі хвилини та години гасіння пожежі та ліквідацію її наслідків.