ПРОЩАННЯ З ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ

22 травня для учнів 4-х класів відбулася знаменна подія – прощання з початковою школою.

За чотири роки було все:  важкі перші  букви і цифри, дружба, яскраві екскурсії, концерти, спортивні змагання. Але наші маленькі випускники уміло долали перешкоди на своєму шляху, відчуваючи підтримку вчителів і батьків. І ось вони вже прощаються з початковою школою, з першою вчителькою. Цей день проводить невидиму  межу між дитинством та юністю.

Учні 4-х класів на чолі з класними керівниками підготували святковий концерт, де виконували пісні, танцювали вальс, та ще  було дуже багато цікавого. Юні випускники дякували своїм першим вчителям, танцюючи з ними.

Дружба, злагода, повага до школи об’єднала усіх присутніх: учнів,  батьків, вчителів, адміністрацію.

Побажаємо нашим маленьким випускникам великих досягнень в країні Знань і світлого, безхмарного неба над головою.

Прощання з початковою школою