Проведення акції «16 днів без насильства»

Людська жорстокість. ЇЇ ніколи, напевне,і нічим не можна виправдати. Вона, як не прикро, сьогодні трапляється доволі часто. Про це говорять незаперечні факти:щороку підлітки та неповнолітні здійснюють до 200 тисяч злочинів, половина яких – надзвичайно жорстокі. Це – страшна і жахлива реальність.
З 25.11 по 10.12.2015 року в школі проведена акція «16 днів без насильства». У рамках акції вчителем правознавстваДенисовою Н.В. було проведено уроки-диспути «Проблемибатьків та дітейіснують» для учнів 9-х класів. На уроках  учні інсценували приклади конфліктних життєвих ситуацій, які можуть виникнути у спілкуванні з дорослими, разом вчились  шукати компроміс  та вирішувати проблеми та непорозуміння, що можуть виникнути у сім’ї. Протягом акції соціальний педагог Замана О.В. провела анкетування учнів девіантної поведінки на тему «Молодь і протиправна поведінка», заняття з елементами тренінгу «Скажемо «ні» насильству в шкільному колективі» для учнів 9-х класів та годину психолога за темою «Сім’я без насильства», «Не треба мовчати» для учнів 1-4-х, 5-8-х класів. Спільно із студентами Українського гуманітарного інституту проведений інформаційно-профілактичний захід «Стоп насильству!» для учнів 8-9-х класів.
Була організована виставка учнівських малюнків «Світ без насильства».

Проведення акції «16 днів без насильства»