Проведення благодійного ярмарку в школі

24 та 26 листопада в нашій школі відбувся черговий, уже третій та відповідно четвертий за рахунком, благодійний ярмарок. До проведення заходу долучилися всі учні 3-6-х класів, вчителі та батьки. Учні у різний спосіб (хто віршами, хто частівками) запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Від такого різноманіття у гостей ярмарку мало не розбігались очі.

Головна мета ярмарку – не лише продати чи скоштувати смачні наїдки. Головне – зібрати якомога більше коштів і передати їх українським солдатам, які зараз воюють в зоні АТО. Всього за два дні було зібрано 13 тисяч 823 гривні 07 копійок.

Беручи участь в  благодійних ярмарках, шкільна родина відчула, що сила народу в його єдності. Лише тоді, коли ми разом – ми велика, непереможна сила. Пам’ятаймо: майбутнє нашої держави залежить від усіх нас.

DSC_0577 DSC_0595 DSC_0598 DSC_0601 DSC_0573

Проведення благодійного ярмарку в школі