Проведення тижня пропаганди здорового способу життя «Молодь проти СНІДу»

Сьогодні сучасний світ відкриває перед нами великі можливості, ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися,  потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною особистістю. Лише здорова людина приносить користь суспільству.

Але на превеликий жаль разом з прогресом на планеті впевненою ходою крокує жахлива велика проблема, яка загрожує існуванню всього людства – це чума 21-го століття – СНІД.

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Це повинен знати кожен і   усвідомлювати всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і близьких та рідних від цієї страшенної інфекції.

У школі з 30.11.2015 р. по 04.12.2015 р. проходив тиждень пропаганди здорового способу життя «Молодь проти СНІДу». В рамках тижня  з учнями 10-11-х класів медичною сестрою проведена лекція «Актуальні питання боротьби зі СНІДом». Для учнів 7-х класів була організована зустріч з лікарем психіатром-наркологом Голіком М.Г. на тему «Небезпечність наркоманії і токсикоманії», а для дівчат 8-9-х класів – зустріч з лікарем акушером-гінекологом Єрмолінською Н.М. Діалог був направлений на виховання свідомого ставлення до свого здоров’я та профілактику шкідливих звичок; формування почуття відповідальності за свої дії. Учитель основ здоров`я Старовойтова Л.В. для учнів 9-х класів провела анкетування на тему «Чи все ти знаєш про СНІД?», а для учнів 7-х класів – тренінг  «Що треба знати про ВІЛ і СНІД».  Також було організовано виставку стіннівок на тему «Вдумайся! Зроби вибір на користь здоров’ю» та рефератів на тему «Міфи і факти про ВІЛ. Ситуація ВІЛ/СНІДу в Україні». У бібліотеці учні мали можливість  переглянути книжкову виставку на тему «Не дай СНІДу шанс!».

Сподіваємося, учні зрозуміли, чому необхідно вести здоровий спосіб життя, відповідально ставитися до власного фізичного та психічного здоров’я .

Пам’ятайте: єдина людина, що може вберегти вас від СНІДу – це ви самі.

«Молодь проти СНІДу»