Пригоди у Sky Park

xA7ABgCfaW4

Учні 7-Г відвідали Sky Park. Діти мали можливість пострибати на батутах, піднятися на скалодром, розважитись на повітряних гірках і  знайти чимало інших цікавих занять. Активний відпочинок видався на славу.

У SkyPark для цього є все, а саме:

– Батутна зона: площа – 3700  кв.м. Розвиває опорно-рухову систему; за допомогою батута можна здобути спортивні навички акробатичного характеру. На батутній зоні працюють професійні інструктори, які слідкують за порядком на батутах та навчають людей різного віку виконувати акробатичні вправи.

– Поролонова яма:  розташована з батутною зоною. Площа – 50 кв. м. Глибина – 1.5 м. Яма наповнена поролоновими кубиками кількістю 5000 шт. Поролонова яма використовується для розваг та для безпечного навчання дітей акробатичним трюкам.

– Баскетбольне кільце: розташоване над батутною зоною. Гра у м’яч – улюблена забава дітей будь-якого віку, від зовсім малюків, що тільки навчилися стояти на своїх двох, до підлітків. А тут це можна поєднувати зі стрибками на батуті.

– Надувний батут (гірка, лабіринт): допомагає розвинути координацію рухів, укріпити і сформувати фізичні можливості дітей.

Завдяки урокам фізичної культури та спортивним секціям наші учні мають гарну фізичну підготовку, що сприяло їх витривалості та бадьорості протягом всього активного відпочинку.

Пригоди у Sky Park