“Прийшла весна красна”

0-02-0a-4865cbb800f240c8654d6c23c8fca8f17c2eefcd2f8d9790f2e1dae7dea921da_f4c2312

У повітрі пахне весною, накрапає дощик. Весна починається чудовим святом краси та жінок.Тому учні 5-Б класу, батьки та класний керівник Демченкова М.А. вирішили також зустріти весну і відсвяткувати це свято своєю дружньою компанією, за традицією, взявши участь у веселому квесті.
Під час квесту діти подолали станції, на яких не тільки показували свої знання та вміння, а й спробували себе в ролі парфумера, художника, кулінара, артиста та мами. Закінчилося свято чаюванням із солодощами в колі друзів. Всі отримали позитивні емоції та спогади, які будемо обговорювати ще не один раз.

"Прийшла весна красна"