Приємний сюрприз

69500253_735159423592679_5522926161350361088_n

Початок цього навчального року став приємним сюрпризом для учнів 10-х та 11-х класів. Для них навчання розпочалось із Дня здоров’я. Після лінійки старшокласники вирушили до міського парку, де грали у футбол, волейбол, каталися на велосипедах, самокатах, скейтах.
Завдяки даному заходу учні 10-х класів мали змогу познайомитися з новими однокласниками, а одинадцятикласники із задоволенням спілкувалися зі своїми  однокласниками, яких не бачили все літо та розповідали про  свій відпочинок.

Остаточно відпочивши та отримавши чудові емоції від проведеного на свіжому повітрі ранку, учні готові до нового навчального року.

Приємний сюрприз