Рідна мова – Всесвіту основа

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. 21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. З нагоди відзначення цього свята до бібліотеки нашого ліцею, завітали учні 6-Е класу разом з класним керівником, Ткачук Н.Т.. Вчитель розповіла дітям про історію відзначення свята, його значення для збереження та розвитку мов світу. Також учні переглянули відео-презентацію до Міжнародного дня рідної мови та дізналися цікаві факти про рідну мову. Учні переглянули відео з висловами українських письменників, поетів про нашу мову солов’їну. З особливим задоволенням діти брали участь в інтелектуально-розважальній грі “Мова єднає всіх”. До заходу бібліотекарі оформили книжкову виставку “Рідна мова – Всесвіту основа”, де учні мали змогу переглянути тематичну літературу. Всім присутнім піднімали настрій українські пісні про рідну мову, які звучали під час заходу. Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте! Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!