Родинне свято «Моя родина-моя радість»

Сім’я, родина, рід – які слова святі!
Вони потрібні кожному в житті.
Якщо зміцніє хоч одна родина,
Міцніше стане наша Україна!
Рід, родовід, родина, рідня… Слова одного кореня, які в Україні споконвіку вважаються святими. Саме з сім’ї починається земне життя людини. Тут вона здобуває свій перший досвід спілкування зі світом, звідси робить свої перші кроки, тут пізнає перші цінності життя, вчиться шанувати батька, матір, свій рід, любити землю, де народилася, берегти пам’ять свого роду.

12 квітня в нашому НВК відбулося тепле родинне свято “Моя родинам-моя радість” для учнів 4-тих класів. До школи завітали найрідніші для дітей люди: матусі й татусі, дідусі та бабусі, сестрички та братики. У родинному колі четвертокласники розповідали вірші, співали пісні, які торкнулися найтоншої струни кожної душі, танцювали, показували ще безліч талантів разом зі своїми рідними. Родини почули на свою адресу найщиріші, найдобріші, найласкавіші слова від своїх дітей, бо вони не просто люблять їх, а пестять і голублять, прощають усі витівки та образи.

Мабуть, найціннішим скарбом для кожного з нас є родина. Можна мати безліч хороших друзів та знайомих, але тільки сім’я дає нам відчуття захищеності на все життя, робить нас щасливими та впевненими у майбутньому. А у дитинстві доповнюють наші уявлення про світ ще й у школі, вона стає для всіх другою родиною з люблячими й терплячими педагогами, які ведуть дітей Країною Знань. Єднають ці родини ще більше не лише буденні справи та навчання, а й свята, особливо ті, що називаються родинними. Такі заходи, окрім позитивних емоцій, дарують учасникам ще й почуття єдності, яке згуртовує шкільний колектив – учнів, батьків та вчителів.

«Моя родина-моя радість»