«Розфарбуй світ у помаранчевий…»

30 листопада в онлайн-форматі соціальними педагогом Бучанського НВК №4 Ольгою Заманою було проведено з учнями 11 класу навчальне заняття.

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів без насильства» говорили про використання ненасильницьких методів під час порозуміння в контексті учні – батьки – учителі.

Цьогоріч дана акція проходить під гаслом «Розфарбуй світ у помаранчевий колір: покоління рівності виступає проти зґвалтувань».

Деякі учні заздалегідь підготували повідомлення про боротьбу з міжнародною проблемою насильства щодо жінок. Обговорили результати активності жіночого руху на міжнародному рівні та в Україні. Розібралися з такими поняттями, як «сексуальний шантаж», «секстинг», «онлайн-грумінг».

Соціальний педагог намагалася привернути увагу дітей до актуальності для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження в учнівському середовищі, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

«Розфарбуй світ у помаранчевий…»