Семінар – практикум учителів англійської мови

0-02-05-7b2d09c518821f3e83b092c45d199080a275bf46c6d18c06d54798e2a00914bb_full

15 березня 2018 року наш заклад радісно зустрічав гостей на міському семінарі – практикумі учителів англійської мови на тему: ,,Використання інноваційних технологій для самовдосконалення та самореалізації учня‘‘. Привітала всіх учасників із початком семінару Крочак Тетяна Дмитрівна, голова ММК.
Керівник шкільної методичної комісії учителів англійської мови та німецької мови, Данюк Зоя Анатоліївна, привітала всіх присутніх, налаштувала на співпрацю і підготувала виступ на тему: ,,Роль інноваційних технологій у формуванні особистості, яка відповідає реаліям суспільства‘‘.
Практичну роботу семінару продовжила Коваленко Юлія Миколаївна, яка підготувала фрагмент уроку у 5 класі на тему: ,,In the pictures’’. Учитель англійської мови, Майданович Олеся Валеріївна разом із учнями молодших класів підготувала позакласний захід із теми: ,,Who is the main person in your life!’’.
Під час практичної частини вчителі показали, як реалізуються на практиці інноваційні технології, адаптуючи зміст завдань до життєвих ситуацій, а також був проведений захід, присвячений Шевченківським дням: ,,Аспект кохання у житті Т. Г. Шевченка‘.
Завершився семінар – практикум за круглим столом, де всі учасники семінару обмінялися думками, висловили захоплення від побаченого і почутого, подякували нашим учням за змістовний семінар і піднесений настрій.

Семінар - практикум учителів англійської мови

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>