Семінар-практикум

17 вересня 2015 року на базі нашої школи був проведений міський семінар-практикум для практичних психологів, соціальних педагогів та заступників директорів навчальних закладів з виховної роботи на тему «Профілактика суїцидальної поведінки дітей та учнівської молоді». На семінарі виступили методист практичної психології, соціальної роботи та спеціальної педагогіки ММК Лисенко Н.Д, методист з охорони дитинства ММК Науменко В.В, практичний психолог ДНЗ № 1 Книшоїд Н.О, соціальний педагог ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Замана О.В.

Родзинкою семінару став виступ учнів 6-Г класу на чолі з класним керівником Павленко О.В. Діти із задоволенням брали активну участь у виховному заході «Планета толерантності». Учні обговорювали різні життєві ситуації та склали «Квітку толерантності», а для підвищення морального духу наших захисників створили оберіг. В кінці свята кожен з присутніх отримав «Голуба миру» в подарунок.

семінар-практикум