Серце мами завжди з нами

На групі подовженого дня учні 1-В та 2-А класів разом із вихователькою Людмилою Миколаївною провели теплий і зворушливий захід «Серце мами завжди з нами», присвячений Дню матері.

Діти із захопленням розмальовували тематичні малюнки, створювали сердечка, писали щирі побажання та слова вдячності своїм матусям. У кожному дитячому рядку звучали любов, ніжність і безмежна вдячність за мамину турботу, підтримку, ласку та добре серце.

Маленькі школярі з радістю говорили про своїх найрідніших людей, дякували мамам за тепло обіймів, добрі поради й щасливе дитинство. Атмосфера заходу була сповнена щирих емоцій, усмішок і добра.

Нехай материнське серце завжди буде оберегом для кожної дитини, а любов і повага до мами живуть у дитячих серцях упродовж усього життя.