Серця віддаємо вчителю

IMG-740f403007e422cc5cacc03f14d3ad2d-V

Одним із шанованих професійних свят є День вчителя, адже професія вчителя – це особливе покликання. Із цим не можна не погодитися.
Ранок 04 у в нашому НВК розпочався з привітань вчителів. 11-класники у вестибюлі школи дарували вчителям солодкі подарунки, бажали здоров’я, гарних учнів та сонячних днів. За традицією, відбувся День самоврядування: старшокласники підготували та провели уроки. А після уроків усі зібрались в актовій залі на святковий концерт, який підготувало учнівське самоврядування.
Зі святом Вас, учителі!Залишайтеся ж такими добрими і мудрими наставниками наших дітей!

Серця віддаємо вчителю