Шкільний етап конкурсу-захисту МАН

13 грудня 2019 року відбувся захист науково-дослідницьких робіт шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

У ході конкурсу-захисту учні презентували свої роботи у чотирьох секціях. За тематикою роботи учасників розподілилися за відділеннями: мистецтвознавство – 1 робота (учениці 11-А класу Скідан Майї), економіка – 1 робота (учениці 11-А класу Мельниченко Дарії), філософія та суспільствознавство – 1 робота (учениці 9-А класу Осипчук Ірини), історія – 1 робота (учениці 11-А класу Гутніченко Вікторії).

Учні показали високий рівень підготовки, продемонструвавши власні дослідження. Теми, які вони обрали, є надзвичайно актуальними, тому викликають інтерес як у фахівців напрямку дослідження, так і в людей, що не причетні до науки.

Постійно треба над собою працювати, удосконалювати себе, адже необхідно мати певний рівень знань для того, щоб бути конкурентоспроможними у цьому непростому світі. Ми дуже раді, що маємо таких свідомих дітей, які зі шкільного віку розуміють, що необхідно їм та нашій країні в цілому. Переконані, що саме такі активні та розумні молоді люди будуть розбудовувати нашу державу та вести її на якісно новий рівень.

МАН