Шкільний конкурс “Вогонь люблячих сердець”

Дружба, Кохання, любов – одвічні теми поезії, музики, сенс повноцінного людського життя. Тому 14 лютого за католицькою традицією День Святого Валентина, поступово трансформувався у всьому світі, у День закоханих. В цей день звучать найніжніші слова закоханим, пісні, вірші.
В нашій школі пройшов вечір “Вогонь люблячих сердець”, присвячений Дню закоханих. 12 лютого була обрана найчарівніша та найромантичніша пара школи. Весь тиждень тривало голосування за 8 пар старшокласників, які презентували свою пару перед колективом школи. А на вечорі – дискотеці була оголошена пара, яка була визначена голосуванням найкращою. Цією парою стали учні 11 – А класу Лук’яненко Євгеній та Василишина Даша.
Пара отримала в нагороду корони короля та королеви балу та фірмовий торт у вигляді серця. Всі пари – учасники також отримали солодкі подарунки.
Вечір пройшов весело та романтично. А його закінченням стала святкова дискотека для старшокласників.

[Galleries 113 not found]