Софія Київська – коштовна прикраса столиці

У самому серці сучасного Києва можна поринути у глиб віків і пережити захоплюючі пригоди, адже кожна давня споруда містить у собі загадки та несподіванки. Софія Київська – унікальний культурно-історичний пам’ятник Київської Держави, який чудово зберігся до наших днів.
Учні 6-Б класу на канікулах вирішили доторкнутись до історії.

Софія зберігає найбільший у світі ансамбль унікальних мозаїк і фресок першої  чверті ХІ ст. Цінною реліквією собору є мармуровий саркофаг Ярослава Мудрого. Діти мали змогу прочитати давньоруські написи-графіті на фресках храму, що містять дати 1022, 1033 та 1036 рр.

Після екскурсії учні закріпили набуті знання шляхом захоплюючого квесту. Діти  оглядали пам’ятки заповідника, вибудовуючи свій маршрут за допомогою карти-схеми та розгадуючи ребуси, шифри й логічні загадки. Дізнались безліч цікавих речей.

Дорогою додому діти ділились: вражаюче, захопливо і неймовірно!  Всередині храму наче торкаєшся до древності, бачиш як минали століття. Акустика вражаюча. Гідна перлина української історії.

Софія Київська - коштовна прикраса столиці