Спартакіада – 2017

“Спартакіада – 2017” в Українському гуманітарному інституті
15 березня у спортивному комплексі Українського гуманітарного інституту пройшла четверта за ліком Спартакіада для школярів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Організаторами заходу виступили Український гуманітарний інститут та відділ освіти Бучанської міської ради. Оцінювали та судили учасників викладачі та студенти факультету фізичного виховання Українського гуманітарного інституту. Перед початком змагань всіх присутніх та учасників змагань привітали ректор інституту Людмила Штанько та спеціаліст відділу освіти Бучанської міської ради з фізичної культури та спорту Володимир Ковальський. Минулорічний володар перехідного кубка Спартакіади – команда Бучанської ЗОШ I-III ст. №4 передала спортивний «трофей» Організаторам.
Щодо самої Спартакіади, то більшість спортивних конкурсів проходили у вигляді естафет. Учні мали можливість показати свої швидкісно-силові здібності, уміння та навички з баскетболу, легкої атлетики. Також у програми Спартакіади увійшли змагання з футболу між юнаками та баскетболу (кидки м’яча в кільце) між дівчатами. Змагання з футболу стали окрасою змагань. В фінал пробилися команди Бучанської ЗОШ I-III ст. №4 та Бучанської Української гімназії. Тільки в серії пенальті «тріумфувала» команда Бучанської ЗОШ I-III ст. №4. Третьою у змаганнях з футболу стала команда Бучанської СЗОШ I-III ст. №5.
В кінцевому результаті Спартакіади, за сумою всіх видів змагань, переможцями стали:
Бучанська ЗОШ I-III ст. №4 – 1-е місце;
Бучанська СЗОШ I-III ст. №5 – 2-е місце;
Бучанська Українська гімназія – 3-є місце.
Наприкінці змагань усі команди були нагороджені грамотами та медалями.
Перехідний кубок Спартакіади ще на рік у Бучанській ЗОШ I-III ст. №4.
Популяризація різноманітних спортивних заходів робить їх надзвичайно дієвим інструментом поширення і заохочення до здорового способу життя, сприяє навчанню правилам спортивної поведінки, виховання самоповаги та відповідальності серед дітей і молоді.

Спартакіада