Старт декади хімії, біології, екології

Як підвищити цікавість учнів до вивчення предметів природничого циклу?

Це питання цікавить багатьох вчителів. Один зі шляхів вирішення цієї проблеми – позакласна робота, яка є невід’ємною складовою навчально-виховного процесу. Якщо інформація, отримана на уроці, зацікавила дітей, то у школярів виникне бажання вивчати предмети і після дзвінка з уроку.

Форм позакласної роботи багато, однією з них є предметна декада.

З 18 по 29 квітня в школі триватиме декада біології, екології та хімії мета якої – розвиток творчих здібностей учнів, спрямованих на вивчення природничих наук, формування в учнів стійкого пізнавального інтересу до вивчення відповідних предметів, розвиток комунікативних компетенцій та логічного мислення.

Декада проходитиме із застосуванням цікавих та ефективних форм роботи, що необхідні для забезпечення поглиблення знань учнів, підвищення їх пізнавального інтересу та формування цілісної системи знань.

Учні багатьох класів вже готуються до відкритих позакласних заходів, а поки що чекаємо від усіх бажаючих учнів 5-11 класів творчі роботи на тему «Природа і фантазія», «Бережіть і творіть красу земну».