“Створюємо онлайн-простір разом з дітьми”: довідник для батьків

У рамках акції «16 днів проти насильства».

Поради батькам

Секстинг, онлайн-грумінг та сексторшен найбільш поширені сексуальні ризики, з якими можуть зіткнутися діти в Інтернеті. Сьогодні цифрове середовище – частина нашого буденного життя, і вміти використовувати гаджети та Інтернет так само важливо, як вміти переходити дорогу. Аби допомогти батькам навчити своїх дітей безпечній поведінці в мережі, освітній проєкт #stop_sexтинг випустив довідник “Створюємо онлайн-простір разом з дітьми”.

В онлайн-довіднику зосереджена інформація про особливості розвитку дітей від 3 до 17 років, поради батькам щодо безпечного Інтернету та вправи, які розглядають кіберризики та пояснюють наслідки необережної поведінки в мережі.

Довідник «Створюємо онлайн-простір разом з дітьми» Завантажити

Проєкт #stop_sexтинг реалізується за підтримки лідера телеком галузі – компанії Київстар, у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації та Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою.

Долучайтеся до соціальних мереж проєкту #stop_sexтинг: Telegram, Instagram, Facebook, YouTube, TikTok.