«Свічка пам`яті»

0-02-05-a699773d5154bd254ed55466b5c1afb6cb88532f31e8bdcbb072bbb100e6f419_a47a2440

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

Сьогодні в актовій залі нашого НВК 11-А клас на чолі з вчителем історії, класним керівником  Ситник Г.М. підготували історичний урок Пам’яті і Свободи. Документальний фільм, факти, твори українських письменників та поетів вплелися у канву уроку, торкнулися душі кожного. Учні та педагоги школи вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто став жертвою Голодоморів в Україні, вшанували і тих, хто за окраєць хліба не доносив на брата, не відривав окраєць хліба від голодних дитячих ротів, не торгував святинею… Мовчазним висновком, що ятрив душі і пломенів у очах учасників історичного уроку яскріло: «Хай не повторяться ніколи жахіття Голодоморів!».

«Свічка пам`яті»