Святкування Дня міста

DSC_0510

16-17 вересня 2017 року Бучанська громада святкувала День міста. Сотні бучанців та гостей міста відзначали в цьому році 116-річчя красуні Бучі-молодої, ошатної, веселої, яка день за днем динамічно рухається вперед.

Програма свята була насиченою та різноманітною.

Долучився до святкування Дня міста й наш НВК. Учні школи брали участь у велокарнавалі, яким починались святкові дійства. Потім наші школярі показували свої таланти на сцені, яка була встановлена на Київській площі міста.

А 17 вересня в міському парку наші учні проводили майстер-класи

«Лялька-мотанка» та «Танцювальний ринг».

Смачним шедевром став торт «Золота рибка», який наш НВК представив на фестивалі «Карася».

День народження нашого міста стало веселим, цікавим та динамічним святом!

Святкування Дня міста