Свято Букваря у 1 -Д класі

Беру буквар в останній раз,

Несу його у рідний клас.

І рідній книзі у журбі

Шепочу: «Дякую тобі!»

Непомітно, мов на крилах, пролітає навчальний рік. Особливо запам’ятається він першокласникам. Адже, здається, зовсім нещодавно вони прийшли маленькими, невпевненими, вперше ступили на поріг школи, вперше відкрили Букварик, прочитали своє перше слово, а сьогодні вже прощаються зі своєю першою книжкою.

Діти для Букварика та гостей розповідали вірші, співали, показували свої акторські здібності. На свято завітав «Незнайко», який ще раз показав, що потрібно навчатися. Учні були у ролі “живих” підручників «Букваря», « Української мови», «Літературного читання» і «Математики».

Наприкінці свята учні отримали свідоцтва читачів і поласували смачним тортиком, який подарували  їхні  батьки за гарні старання у навчанні.

Свято Букваря