Свято Букваря у 1-Д класі

12 квітня у 1-Д класі відбулося свято Букварика. До свята клас був святково вбраний: стіни прикрашали яскраві квіти та веселі літери, зі стелі звисали, милуючи око, квіти-літери та казкові голуби, що принесли у своїх дзьобиках усі вже вивчені букви алфавіту.

Чарівними ведучими свята були: Осичанська Марія та Согомонян Ренат.

На свято до дітей завітали казкові герої, що вразили усіх присутніх яскравими костюмами: Мальвіна (Скринник Аліса), Буратіно (М`якиш Іван), Ведмедик (Вінокуров Марк), Собачка (Зубков Микита), Букварик (Рутецький Даніл), Читанка (Гайдай Маргарита), Рідна мова (Осичанська Марія), Математика (Гончаренко Ганна) та Казка (Согомонян Ренат). Діти відзначилися чудовою акторською грою, майстерним володінням словом, виразним декламуванням віршів.

Також проявили себе усі інші учні, що прийшли на свято урочисто вбраними, вони розповідали цікаві загадки та декламували вірші.

Чудовий танок дітям подарувала Андреєва Дарина.

У кінці свята Согомонян Ренат висловив подяку батькам за щоденну підтримку та допомогу у навчанні, та вручив батькам святковий коровай.

Свято Букваря