Свято Букваря у 1-Е класі

32191684_298198287382940_7210608756877426688_n

Ось над містом  тихим ранком  зайнялась зоря,

В школі свято,  славне свято – свято Букваря!

8 травня 2018 року в 1-Е класі відбулося свято «Прощавай, Букварику!» Сьогодні наші першокласники закінчили вивчати першу книгу в своєму житті. Тепер вони знають всі букви і вміють читати. Безліч віршів, пісень було присвячено букварю і тому – як і чого навчають у школі.

До дітей у гості на свято завітали казкові герої – Буквар, Читанка, Мова, Фея. Вони привітали першокласників і запропонували різноманітні цікаві завдання, конкурси, загадки. Діти впоралися з усіма важкими випробуваннями і довели, що тепер вони готові читати нові книжки й дізнаватися багато нового.

Також від класовода Шевченко Валентини Григорівни батьки отримали цікаві завдання й хором давали відповіді. Весело й радісно лунали пісні під музичний супровід Щасної Тетяни Володимирівни. Наприкінці свята діти отримали грамоти читача. Батьки звернулися з привітанням до дітей й зазначили, як важливо докладати старання, бажання, терпіння, наполегливість у навчанні й приготували солодкі подарунки.

Свято пройшло в теплій та дружній атмосфері!

Свято Букваря