Свято Букваря у 1-Є класі

В школі – перший друже,

Ми тобі, Букварику,

Дякуємо дуже!

У 1-Є класі пройшло таке очікуване Свято Букваря. Першокласники разом зі своєю вчителькою Іриною Павлівною старанно вчили літери, читали, писали і ось, нарешті, перегорнули останню сторінку Букварика. На свято вони запросили батьків та вчителів. В класній кімнаті лунали вірші та веселі пісні про школу, рідний край.

Звучали на святі слова вдячності, які маленькі школярі присвятили своїй першій книжці – Букварю. Раділи успіхам своїх дітей мами і тата, бабусі й дідусі, які завітали на свято. Адже цілий рік вони підтримували своїх школяриків, вчили долати нелегкі вершини науки і ніколи не відступати перед труднощами.

Свято Букваря