Свято «Дівчина з косою, мов трава з росою»

«Дівчина з косою, мов трава з росою» – так називалось свято для учнів 4-х класів, яке пройшло 22 березня 2018 року в актовому залі НВК №4. Мета цього свята – познайомити  дітей з народними українськими обрядами та примножувати родинні  традиції, формувати почуття доброти, любові до свого народу, своїх батьків, прагнути до відродження національної культури.

Учасники цього дійства розповідали про красу та силу першого закосичення дівчинки, про те, як доглядати за своїм волоссям, щоб воно було красивим. На цьому святі були присутні мами дівчаток, які в проведенні обряду закосичення вплітали дівчаткам різного кольору стрічки, розповідаючи про символіку кольору. Учні 4-Г класу підготували відеоролики про те, як вони допомагають своїм мамам по господарству. Звучали українські пісні по тематиці заходу.

Маємо сподівання, що школярам запам’яталося те, про що говорилося на заході. Свято підготували бібліотекарі школи разом з учнями 4-х класів.

Завідувач бібліотекою Мельникович Л.В.

«Дівчина з косою, мов трава з росою»