Свято до Дня українського козацтва «Хай живе козацька воля, хай живе козацький дух!»

Щорічно у актовій залі школи проходить свято до Дня українського козацтва. Темою цьогорічного свята було «Хай живе козацька воля, хай живе козацький дух!» для учнів 8-х класів. Підготувала його класний керівник 8-А класу Ситник Г.М. А розпочалося дійство з параду вишиванок. Учениці пишалися своїми вишиванками, серед різноманіття яких були і справжні раритети від бабусь-прабабусь. Під час заходу учні почули цікаву інформацію з історії козацтва, стали учасниками фотосесії.

Ведучі наголосили, що справжній козак – не той, хто одягнений у вишиванку й шаровари. Козак – це воїн за духом. Шляхетність, мудрість, відвага – три основні прикмети козака: шляхетного не підкупиш, мудрого не обдуриш, мужнього не залякаєш!

Під козацький марш команди зайняли свої місця. І розпочалися справжні змагання: козацька естафета, конкурс «Вершники», конкурс народної пісні, танцювальний конкурс, конкурс «Національне вбрання», інтелектуальний конкурс. Оцінювало команди журі у складі бійця АТО, випускника школи Сніжка Андрія, батька учня школи, бійця АТО Слюсарчука О.О. та заступника директора з навчально-виховної роботи Кожем`яко С.А. Кожна команда намагалася якомога краще проявити свою спритність, наполегливість, показала свої знання з історії козацтва. Перемогу в козацьких змаганнях отримала команда 8-А класу.

День Українського козацтва у нашій школі – це свято історії, культури, високих моральних цінностей, а також – дружби та об’єднання заради  втілення у життя цікавих задумів та ідей.

Любімо Україну, шануймо її народ і себе. Хай кожен із вас добрими ділами стверджує: «Козацькому роду нема переводу!»

[Galleries 253 not found]