Свято Хеловіна

У ніч з 31 жовтня на 1 листопада весь світ святкує  Хеловін. Вважалося, що це був день, коли злі сили могли прийти у наш світ і наробити злого: домові стукають у вікна і двері, відьми літають на мітлі по небу, чорти всіх лякають. Саме тому і придумали гарбуз у середині зі свічкою, щоб їх відлякувати. Ще на пороги ставили їжу, щоб не злити нечисть. Потім це еволюційно перейшло в пригощання дітей цукерками.

Тож і в нашій школі відбулося це свято. Урочисто прикрашений актовий зал приносив святковий настрій всім гостям. А гарбузи були зроблені дітьми власноруч. Найкращі роботи в учнів 9-А та 10-А класів.

Хеловін святкували учнів 9-11 класів. А 11-А та 11-Б перетворив цей захід у справжнє свято. Казкові герої підіймали всім настрій та подарували цікаві конкурси. Авжеж, не обійшлося і без солодких винагород.

По завершенню свята грала шкільна група із піснею «Swееt dreams». А вже в кінці заходу проводилась дискотека у стилі 80-х-90-х років.

Всі гості були задоволені та приємно вражені цим святом. І так, як ми вперше святкуємо свято Хеловіна, будемо сподіватися на те, що воно було не останнім.

Свято Хеловіна