Вересень, немов учитель, двері школи відчинив

0-02-05-5a155adb3c3d4e9f5ecfe3f1fbb6b2e2a306c73452796fc9e413197e940abfda_bca0fe61

Розквітають посмішки навколо,

Радісно луна веселий сміх,

Це моя найкраща в світі школа

Зустрічає школярів усіх.

Промайнуло веселе літо й настала осінь — пора навчання. Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти й здобувати знання. Хвилюючий і важливий цей день для першокласників, бо для малюків відбувається все вперше — перший клас, перша вчителька, Букварик, перша парта, перші шкільні будні. А для учнів одинадцятих класів цей навчальний рік — останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники.

Свято Першого дзвоника в нашому НВК цього року пройшло цікаво та незвично: учні брали участь у квесті, відвідали кінотеатр, міський парк.

Мабуть, у кожній українській сім’ї цей день радісний. Адже гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. Навчальний рік розпочався, тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!

Свято першого дзвоника