Свято української пісні

DSCN4466

Співуча моя Україно,

Хай буде щасливим твій шлях,

Хай пісня твоя солов’їна

Лунає, як нині, в віках.

Українська пісня… Це частина духовного життя народу і вона не залишає його ні в радості, ні в смутку, крок у крок слідує за ним від дитинства до старості. З піснею на вустах наш народ відзначає свята, прикрашає народні обряди, славить свої перемоги.

З піснею ми відчуваємо красу життя. Пісня криє у собі силу уяви та багатство щирих переживань, стає джерелом натхнення. Вона проходить крізь довгі століття, щоб і  сьогодні причаровувати переливами дорогіцінних самоцвітів…

15 грудня в нашому НВК відбувся захід для старшокласників,на якому ми  згадали українську пісню. Таку мелодійну, ніжну, чарівну. Пісню- матір-Берегиню,яка в усі часи охороняла нашу духовність.

Учні 9-тих-11-тих класів представили увазі глядачів інсценовані українські народні пісні. Це було захоплююче,веселе дійство, яке перетворилось на справжнє свято української пісні!

Свято української пісні

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>