Свято закінчення основної школи

19369930_1418838931518408_1070654168_n

Ось і пролунав востаннє шкільний вальс для 105 випускників 9-х класів Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4. 15 червня в актовій залі нашої школи відбулося урочисте вручення свідоцтв про отримання базової загальної середньої освіти. Семеро дев’ятикласників отримали свідоцтва з відзнакою. На святі звучали теплі слова побажань випускникам від адміністрації школи, учителів, батьків, лунали чудові пісні. Для багатьох учнів вже завтра розпочнеться нове доросле життя. Тож побажаємо їм успіху та впевненості у своїх силах на цьому нелегкому шляху! Хай щастить!

Свято закінчення основної школи