Театр – це мистецтво!
Мистецтво режисера, актора, музикантів, танців, співу, українського слова…
Учні 10-В класу разом з класним керівником Кот Н.М. переглянули виставу Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» у театрі імені І. Я. Франка.
Це вистава про зруйнування гармонії в родині, житті, про духовну роз’єднаність, про відсутність розуміння один одного…
Немає злагоди в родині – немає миру у країні.

















