Театральний сезон розпочато!

Цьогорічний театральний сезон розпочався для учнів 11-Б, 9-А та 8-А класів із відвідування Національної опери України імені Т.Г.Шевченка. 25 вересня наші школярі мали змогу познайомитися з безсмертним творінням геніального італійського композитора Дж.Верді – оперою “Аїда”. Драматичний сюжет із історії стародавнього Єгипту, у якому переплелися любов і ненависть, зрада і жертовність, вражаючі сценічні декорації та костюми, масштабні масові сцени та неперевершена музика не могли залишити нас байдужими! Зал аплодував стоячи. Бравіссімо, сеньйор Верді!..

26 вересня учні 8-А класу відвідали концерт у Національному будинку органної та камерної музики України. У стінах столітнього собору звучали твори німецького композитора Й.С.Баха у виконанні лауреата міжнародного конкурсу Ганни Бубнової (орган) та Героя України, народної артистки України Ольги Басистюк (сопрано). Мабуть, найбільше вразила “Ave, Maria” – глибиною та змістовністю. Воістину геніальна музика у геніальному виконанні!